Ünlü şarkıcının zor anları… Ağlamaktan gözyaşları bile tükendi ama tacizle suçlanan kocasının elini bırakmadı…

2005 yılından bu yana Red Bull Formula 1 takımının patronu olan ünlü iş insanı Geri Horner’la evlenip Geri Horner soyadını alan ünlü şarkıcının evliliği büyük bir sarsıntı geçiriyor.

MUTLU EVLİLİĞİN ÜZERİNE GÖLGE DÜŞÜREN SKANDAL

Hafta sonu düzenlenen Bahreyn Grand Prix’sine eşi Christian Horner ile el ele katılan ve yarışlar boyunca kameralara gülümseyerek poz veren Geri Halliwell’in bu mutluluk fotoğraflarının altında son günlerde yaşanan büyük bir skandal gizli aslında…

Geri Halliwell ve Christian Horner’ın dün Bahreyn Grand Prix’sinde verdiği mutluluk pozları hafta sonuna damga vurdu

Christian ve Geri Horner, etrafta gazetecilerin olduğunu çok iyi bilerek sürekli birlik beraberlik pozları verse hatta kameraların önünde öpüşerek mutlu bir karı – koca tablosu yaratmaya çalışsa da gerçekler bundan epey farklı.

Serveti dudak uçuklatan, 50 yaşındaki Red Bull Racing CEO’su Christian Horner, yakın zaman önce şirketindeki bir kadın çalışan tarafından cinsel tacizle suçlanmış, bu iddiaları da masum olduğunu söyleyerek reddetmişti.

KOCASININ ELİNİ BIRAKMADI AMA…

Spice Girls’ün 51 yaşındaki üyesi, dün Bahreyn Grand Prix’sine birlikte gelirken gülümserken ve kendinden emin bir şekilde eşinin elini tutarken görüldü.

Ünlü şarkıcı tacizle suçlanan kocasına destek verdi ancak dışarıya karşı verilen bu mutluluk pozlarının gerçekleri yansıtmadığı konuşuluyor

Bir kadın çalışana cinsel içerikli mesajlar gönderdiği iddia edilen skandal suçlamaların ortasında kalan kocası Christian Horner’ın yanında, ona destek verdiğini açıkça belli eden ünlü şarkıcının gülümseyerek mutluluk pozları vermesine rağmen sık sık uzaklara dalıp gittiği gözlerden kaçmadı.

İkilinin samimi görüntüleri, Horner hakkında ortaya atılan iddialar nedeniyle Halliwell’in bu önemli etkinlikte eşine katılıp katılmayacağı konusunda yapılan spekülasyonların ardından geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x